• hurtownia-budujeszt-109.jpg
  • hurtownia-budujeszt-110.jpg
  • hurtowania-101.jpg
  • hurtowania-adexbud-27.jpg
  • hurtowania-adexbud-26.jpg
  • hurtowania-adexbud-21.jpg

Podobno pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie. Z nami postaramy się żeby już ten pierwszy stał się wymarzonym!
Oferowany w naszej hurtowni materiał do budowy domu spełnia największe standardy jakościowe i wytrzymałościowe. 


Każdy dom można porównać do ubioru człowieka zacznijmy więc od początku. Buty czyli fundament powinien zapewnić nam suche i nie naruszone stopy. Bloczki betonowe i pustaki szalunkowe sprzedawane w naszej hurtowni przechodzą szegółowe testy wytrzymałościowe, dzięki czemu otrzemują państwo gwarańcję jakości. Pamiętajmy, że buty nie mogą przemakać. Z myślą o tym dbamy o ten aspekt dzięki hydroizolacji firmy Izolex.

 

Roztwory wodne, rozpuszczalnikowe - wszystko u nas! Jednak dobra izolacja to nie wszystko. Styropiany i styrodury fundamentowe firm Austrotherm i Styropmin wraz z foliami kubełkowym wraz z odpowiednimi systemami drenażowymi oraz PCV oferowanymi w naszej ofercie zapewnią bezpieczeństwo termiczne i "suche skarpetki".

 

Idąc wyżej należy zadbać o spodnie, koszulki, bluzę, które nas odpowiednio wstępnie zabezpieczą. Tutaj przychodzi nam z pomocą beton komórkowy - biały firmy Termobet powstający z piasku, wapna, wody, cementu i gipsu oraz jego szara odmiana produkowana przez firmę Prefabet z Bielska-Białej powstający na skutek mieszania wapna, popiołów, wody i proszku aluminiowego.

 

Wiadomo, że najbardziej popularnym pustakiem mimo wszystko jest ceramika. Dlatego też produkty firmy Wienerberger nie są nam obce i znany wszystkim Porotherm ma swoje zasłużone miejsce w naszej ofercie. Jednak chcąc być bardziej atrakcyjną firmą pod względem doboru materiału wprowadziliśmy do sprzedaży konkurecję dla ceramiki Porothermowskiej, a mianowicie pustaki Poroton firmy Roben. Od maja 2017 roku zostaliśmy oficijalnym dystrybutorem firmy LEIER, której pustaki znane są każdemu kto jest na etapie budowy lub remontu, a nowa jakość materiału wraz z atrakcyjną ceną zaspokoi nawet najbardziej wybrednych klientów. W odpowiedzi oczywiście na wszystkie nowe trendy posiadamy różne inne rodzaje materiałów do budowy tej naszej "odzieży".

 

No i w końcu dochodzimy do korony domu, "czapki", która odpowiednio ochroni nas przed deszczem, ale także da cień dodając zarazem uroku naszemu wymarzonemu domu. Tutaj w czołówce dachówek pozostaje nadal ten sam sprawdzony przez lata Roben, oferujący wachlarz cermiki - dachówek jak i cegieł klinkierowych. Kolejnym pokryciem ceramicznym, będzie wspomniany wcześniej Wienerberger z linii Koramica.


Oferujemy produkt nieco mniej popularny w Polsce tj. dachówki prosto z Bawarii firmy Bogener. Ceramika jednak to nie wszystko. I tutaj właśnie przychodzi nam z pomocą firma Braas oferująca pokrycia betonowe w linii Lumino i Cisar. Dodając do tego, że ta sama firma jest w stanie zaoferować nam pokrycia ceramiczne otrzymujemy szeroki wachlarz dachówek do wyboru, który zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Pamiętajmy jednak, że na "ciężkich" pokryciach świat się nie kończy, dlatego w swojej ofercie znaleźliśmy miejsce dla tzw. "blachy". Firma Bratex to w tym momencie jedna z najbardziej uznanych firm na polskim rynku. Przez lata budując swoją klasę, udawadnia, że pokrycia dachowe mogę nie tylko być lekkie, ale też ładne i wygodne w montażu. Szeroką ofertę uzupełniają papy oraz gonty bitumiczne. 

Dopełniając kompletu i idąc na przeciw wysokim wymaganiom termicznym, ale też i estetycznym do naszej oferty trafiła firma Roto. Jest to jedna z najstarszych i najbardziej uznanych firm produkujących okna dachowe. Ich zalety widać gołym oraz przewagę nad konkurecją widać gołym okiem. Ich prostota w montażu i inowacyjność w rozwiązaniach połączone z niewygórowaną ceną zadowolą każdego klienta. Dopełnieniem do tej oferty są okna dachowe firm Roto i Fakro.

 

Szeroki wachlarz dopełnią akcesoria dachowe firmy Eurovent na czele z naszą membraną XEDA ROOF-X. Grzebienie, szczotki, spinki, klamry gąsiora, ławy kominowe, śniegołapy i płotki przeciwsniegowe -to wszystko w jednym miejscu. Opaską więczącą każdy dach są rynny, tutaj też posiadamy konkurencyjne grupy. Metal- reprezentowany przez system Struga firmy Bratex oraz PCV- znanej firmy Gamrat

 

Jednak to nie wszystko każdy organizm oddycha, dlatego też nasz dom potrzebuje  swojego "gardła". Kominy wentylacyjne, spalinowe, gazowe to coś co jest nieodłącznym element budynku. Dlatego firma Leier demonstruje nam swoje rozwiązania w rozsądnych cenach, gwarantując przy tym jakość i gwarancję na wiele wiele lat. Uwięczeniem tego wszystko jest wspomniana wcześniej cegła klinkierowa, tutaj króluje Roben oraz CRH. Szeroka paleta kolorystyczna naszych produktów, dopasuje się do każdego  dachu i elewacji.

Ostatnim elementem z tej dziedziny naszej hurtowni tzw. "grubej budowlanki" jest kostka brukowa. Szukając przez wiele lat funkcjonwania naszej hurtowni wróciliśmy chyba do najbardziej rozpoznawalnego i solidnego producenta w naszym regionie, czyli Libetu. O tej kostce można pisać by wiele, ale wystaczy popatrzyć na sam produkt, jego jakość wykonania, dokładność szegółów mówią same za siebie. Jest to jedna z najbardziej innowacyjnych i stabilnych firm na polskim rynku. Dopełniając naszą ofertę wzbogaciliśmy ją jeszcze o kolejnego producenta kostki, a mianowicie firmę Semmelrock, która bardzo dobrze wywiązuje się z postawionej przez Libet poprzeczki, niczym jej nie ustępując.


 

Tę ofertę spinamy w skrócie, jako stan surowy otwarty. Zapraszamy do kontaktu z nami w razie pytań odpowiemy w ciągu 24h. Wyceny już nawet w 48h! Napisz lub zadzwoń do nas i umów się z naszym doradcą. Odwiedzimy Cię na Twojej budowie lub zaprosimy na indywidualną rozmowę do naszej hurtowni.

 

Napisz do nas!

Poniżej znajduje się wizytówka oraz szybki formularz kontaktowy do osoby odpowiedzialnej za cały asortyment, który pomoże wam w budowie waszego wymarzonego domu. Gwarantujemy opiekę merytoryczną i materiałową przez cały okres budowy, wraz z możliwością ustalenia wizyty stałej u każdego!  Wycena jest darmowa, więc nic nie tracisz. Zapraszamy do kontaktu!DANE KONTAKTOWE

ADEXBUD Materiały Budowlane Sp. z o.o.

Hurtownia: ul. Kościelna 5, 32-620 Brzeszcze woj. małopolskie

+48 32 210 93 75      brzeszcze@adexbud.net


Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 6:30-18:00   Sobota: 7:00-14:00   Niedziela: Nieczynne


Dyrektor Zarządzający

Mateusz Gomularz

 +48 791 427 907

mateusz.gomularz@adexbud.net


Doradca Techniczno - Handlowy

Radosław Piotrowski

 +48 733  405  012

 radoslaw.piotrowski@adexbud.net

Doradca Handlowy

Łukasz Kała

 +48 883 105 012

lukasz.kala@adexbud.net

 

Doradca Handlowy
Anna Kopka

 +48 530 686 651

 anna.kopka@adexbud.net