• hurtowania-adexbud-04.jpg
  • hurtowania-adexbud-03.jpg
  • hurtowania-adexbud-07.jpg
  • hurtowania-adexbud-08.jpg
  • hurtowania-adexbud-09.jpg

A jak wybudujemy to co dalej? Dom w końcu trzeba wykończyć. Proponujemy państwu cały zestaw do dopełnienia swojego marzenia o własnym domu. Zaczynając od klejów, przez wełny, płyty osb i gips-karton, aż do farb, tynków itp. Po co szukać skoro wszystko można zakupić w jednym miejscu?


Remonty i tzw. "Wykończeniówka" nowego domu to coś czego nie da się pominąć. Z myślą o Was przygotowaliśmy szeroki wachlarz materiałów, które to wszystko ułatwią. Przystańmy jeszcze na chwilę na zewnątrz. Tutaj potrzebny nam będzie "gruby sweter" dzięki któremu będzie nam ciepło. Rozpocznijmy od tradycyjnego styropianu, który jest najbardziej rozpowszechniony w naszym regionie. Podobnie jak przy fundamencie kłania się nisko firma Austrotherm i Styropmin. Szeroka gama od grafitów po najprostszy biały styropian, zapewni "sweter" termiczny dla każdego budynku. Styropian mocujemy oczywiście na kleju. Tutaj już propozycja jest prosta i jasna, czyli firma Adexbud. Produkty tego producenta są coraz bardziej znane na ogólnopolskim rynku. Wysoka jakość oraz cena to wystarczające argumenty, aby zdecydować się na te produkty. Oprócz wspomnianych wcześniej serii klejów Styrklej, Adexbud oferuje nam szeroki wachlarz tynków- akrylowe, hybdrydowe(silikonowo-akrylowe), silikatowe, silikonowe oraz silikonowo - silikatowe. Dopełniając ofertę tynków zewnętrznych, dołączyliśmy do naszej oferty kolejną propozycję niesioną przez firmę Caparol. Tej marki nie musimy przedstawiać chyba nikomu, a od teraz cały zestaw  dospenych  produktów dostępny jest w naszej hurtowni.


Bogaty asortyment grutów wewnętrzynych i zewnętrznych, a także szeroki wachlarz tynków ozdobnych marmurex, tynk rustykalny. Nie zapominając o wnętrzach Adexbud zaoferował nam farby akrylowe oraz lateksowe. Wracając jednak do elewacji. Oprócz znanego wszystkim styropianu coraz popularniejsza staje się wełna i tutaj chętnie zaoferujemy wełnę szklaną firmy Rockwool. Tej firmy wraz z materiałami nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. 

Przejściem z zewnętrznej części do środka zajmą się okna firmy Aldo, a także drzwi firmy KMT.  Stolarka okienna zgrzewana na profilach KBE, Schuco oraz Gelan zachwyca nieprzemijalnym stylem i linią która będzie wstanie odmienić oblicze Twojego domu. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobywanemu przez lata na rynku w oknach PCV stosowane są zaawansowane roziwązania techniczne, które realnie podnoszą poziom ochrony przed włamywaczami. Postawiliśmy na jakość, postaw i Ty.


Gdy już skupimy się na wnętrzach to postaramy sprostać każdemu zadaniu za pomocą wysokiej jakości chemi budowlanej takiej jak zaprawy firm Kreisel, Atlas, Kerakoll, Mapei wraz z fugami, kołkami do styropianu i zamocowaniami wewnątrz proponowanymi przez Amex, Arvex, Wkręt-Met. Pamiętając o łazienkach do naszej oferty (podobnie jak przy izolacji fundamentów) wprowadziliśmy produkty firmy Izolex na czele z izolacją jedno i dwuskładnikową. Szeroką gamę chemi budowlanej uzupełniają plastyfikatory i dodatki do zapraw, środki grzybobujcze, grunty, silikony, pianki, a także wiele wiele innych produktów których wymienienie zajełoby osobną stronę internetową. 

Wracając do wykończeń kolejną dziedziną, która istotnie wpływa na szybkość działań jest sucha zabudowa do której wliczamy profile sufitowe i ścienne, płyty kartonowo-gipsowe oraz wełnę mineralną, szklaną i skalną. Tutaj proponujemy wam wysokiej jakości systemy sabudowy firmy Siniat. Odpowiadając na rosnące trendy ekologiczne wprowadziliśmy ekologiczną wełnę firmy Knauf, pozostawiając jednak miejsce w naszej szerokiej ofercie na wełny firm Isover i Rockwool. Systemy proponowane przez nas znajdą zastosowanie w domkach jednorodzinnych jak i na osiedlach lub budynkach użyteczności publicznej.


Wisienką na torcie, uwięczeniem każdej budowy jest dobór kolorów w naszym domu. Dlatego też, jako Studio Dekorala oferujemy całą gamę barw dostępną w gotowych pojemnikach, lub wiekszość kolorów świata znajdujących się w wzronikach NCS mieszane na naszej mieszalni. Dołączając szeroką bazę kolorystyczną firmy Adexbud, a także gotowe kolory z fimry Beckers pomogą dobrać idealne kolory w każdym z pomieszczeń. Nowością w naszej hurtowni, którą chcielibyśmy się pochawalić będzie mieszalnia farb Tikurilla. Ta firma jest chyba jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm produkujących farby. Szeroką ofertę dopełniają produkty do malowania drewna, emalie ftalowe oraz chlorkauczkowe, emalie akrylowe, rozpuszczalniki, szpachle do drewna, lakierobiejce itd. Jak widać wszystko to i wiele więcej w jednym miejscu. Nie potrzebujesz kilku hurtowni żeby wybudować lub wyremontować swój dom. Poniżej znajduje się wizytówka oraz szybki formularz kontaktowy do osób odpowiedzialnych za daną grupę asortymentową. Nie znalazłeś czegoś? Zadzwoń lub napisz! Zapraszamy do kontaktu!


DANE KONTAKTOWE

ADEXBUD Materiały Budowlane Sp. z o.o.

Hurtownia: ul. Kościelna 5, 32-620 Brzeszcze woj. małopolskie

+48 32 210 93 75      brzeszcze@adexbud.net


Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 6:30-18:00   Sobota: 7:00-14:00   Niedziela: Nieczynne


Dyrektor Zarządzający

Mateusz Gomularz

 +48 791 427 907

mateusz.gomularz@adexbud.net


Doradca Techniczno - Handlowy

Radosław Piotrowski

 +48 733  405  012

 radoslaw.piotrowski@adexbud.net
Kierownik Działu Detalicznego

Sabina Turek

 +48 883 105 012

sabina.turek@adexbud.net


Doradca Handlowy
Anna Kopka

 +48 530 686 651

 anna.kopka@adexbud.net