• hurtowania-adexbud-09.jpg
  • hurtowania-adexbud-12.jpg
  • hurtowania-adexbud-11.jpg
  • hurtowania-adexbud-16.jpg
  • hurtowania-adexbud-17.jpg
  • hurtowania-adexbud-19.jpg

Jak wiadomo nic nie jest wieczne. Dlatego też pomyśleliśmy o naprawach. Szeroki zakres narzędzi służących do remontu lub budowy domu od podstaw. Pamiętajmy, że do budowy potrzeba nie tylko narzędzi, ale też ubioru. Pełny zakres butów, ubrań, rękawic, okularów roboczych i nie tylko czekają w naszej hurtowni.


Dom wybudowany to organizm żyjący, czasem psuje się, potrzebuje pomocy. Z myślą o tym wprowadziliśmy narzędzia do naprawy każdego budynku. Szeroki zakres rur i kształtek PCV, drenów nie tylko pomogą przy budowie, ale też ułatwią naprawy wewnątrz budynku. Szeroki zakres przewodów oraz podstawowych akcesoriów elektrycznych zapewnią szybkie usunięcie usterki lub drobną przeróbkę w naszym domu.

Naprawy to przedewszystkim narzędzia. Stąd też zapraszamy do nas! Posiadamy szeroki asortyment firmy Stalco, rozpoczynając od najmniejszych zszywek, a kończąc na młotach. Dodając do tego narzędzie i poziomice najwyższej jakości firmy PRO, otrzymujemy cały komplet, który sprosta naprawą na każdym poziomie. Niezapominając o elektronarzędziach, a zwłaszcza mieszadłach do zapraw oferujemy Wam firmę Graphite - łatwe w urzyciu, rozsądne w cenie.

Dopełniając asortyment narzędziowy proponujemy Wam szeroki wybór w taśmach, foliach, kartonach zabezpieczających, pędzli i wałków do malowania, pac zębatych, nierdzewnych, a także kielni i pac styropianowych firm Aned, Blue Dolphin, Schuller, dzięki którym wszystkie prace stają się o wiele prostsze, przyjemniejsze i czystsze. 


Zamykając temat napraw i remontów proponujemy państwu szeroką gamę ubioru roboczego. Rozpoczynając od zawykłych rękawiczek przez obuwie, okulary i maseczki ochronne, aż po spodnie, koszule, koszulki, polary, kaski i uprzeże ochronne. Bezpieczeństwo to podstawa udanej pracy, dlatego też cała oferta poszerza się z dnia na dzień. Jak widać to i wiele, wiele więcej w jednym miejscu, dlatego też zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Potrzebujesz coś czego tu nie znalazłeś?


Zadzwoń lub napisz!



DANE KONTAKTOWE

ADEXBUD Materiały Budowlane Sp. z o.o.

Hurtownia: ul. Kościelna 5, 32-620 Brzeszcze woj. małopolskie

+48 32 210 93 75      brzeszcze@adexbud.net


Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 6:30-18:00   Sobota: 7:00-14:00   Niedziela: Nieczynne

ADEXBUD Materiały Budowlane Sp. z o.o.

Hurtownia: ul. Kościelna 5, 32-620 Brzeszcze woj. małopolskie

+48 32 210 93 75      brzeszcze@adexbud.net


Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 6:30-18:00   Sobota: 7:00-14:00   Niedziela: Nieczynne


Dyrektor Zarządzający

Mateusz Gomularz

 +48 791 427 907

mateusz.gomularz@adexbud.net

 

Doradca Techniczno - Handlowy

Radosław Piotrowski

 +48 733  405  012

 radoslaw.piotrowski@adexbud.net

 

Kieronik Działu Detalicznego

Sabina Turek

 +48 883 105 012

sabina.turek@adexbud.net


Doradca Handlowy
Anna Kopka

 +48 530 686 651

anna.kopka@adexbud.net